Mehmet Boğaç
Tunoğlu


İlaç Sektörü /
Saha Yöneticisi

 

Merhaba,

Bundan yaklaşık 4 ay önce bir eğitimde Dr.Murat Soysalan Hocamız ile tanışma fırsatı buldum. Kısa süren bu eğitim sonrasında Hocamız bana Neurodesign hakkında fikrim olup olmadığını sorduğunda ilk defa duyduğumu gizlemeden fikrimin olmadığını ama ilgimi çeken bir konu olabileceğini ifade ettim ve Neuro design eğitimi yolculuğum bu şekilde başladı.Kısaca bu süreçte neler yaşadığımı paylaşmak isterim.

 

Neurodesign ile zihnin temel yapısını öğrenme ve farkındalık kazanma  fırsatı buldum.Farkı yaratan fark hakkında bilgi sahibi oldum.Zihindeki blokların nasıl aşılması gerektiğini, "An"da olabilmeyi veya  bilinçdışı  zihnimizi yönetebildiğimizde nelerin üstesinden gelebileceğimizi öğrendim.Zihnimdeki yaratıcı yönümü keşfederek  hayal gücümü geliştirebileceğimizi, sezgilerimi dinleyerek,kendime ve bütüne olan faydaya nasıl odaklanacağım konusundaki metodları öğrendim.

 

Tüm bu öğretiler hem iş hem de özel yaşantımda yaşadığım değişim ve dönüşümü başarıyla yönetmemi sağladı.Yaklaşık 3 ay boyunca verdiği eğitimlerle bu seviyeye gelmemizde büyük katkısı ve emeği olan değerli eğitmenimiz Dr.Murat Soysalan Hoca'mıza ve Selda Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

 

Kendini tanıma ve tanımlama konusunda gelişim göstermek,öğrenmek ve hayatında fark yaratmak isteyen herkese bu eğitime katılmalarını tavsiye ederim.

Oya Çaylı

Ana Okulu
Öğretmeni

 

Şu an değişimi yaşamak isteyen, değişmek istiyorum ancak değişemiyorum diyorsanız NeuroDesign eğitimi bir anahtar gibi, kapıyı açıp girmek elinizde, mutlaka herkesin katılmasını tavsiye ederim.

18-19 Temmuz eğitimine katıldım bu güne kadar okuduklarımın öğrendiklerimin çok ötesinde bir eğitim, Murat Hoca’m bu konuda çok donanımlı, çok bilgili dört saat süren eğitimin nasıl geçtiğini anlamadık, dört saat daha sürse devam edebilirdim, kendinize yapacağınız en büyük yatırım, denemeye değer.
 

Songül
Alphan
Lloyd


Emekli Bankacı
 

NeuroDesign eğitimi, muhteşem gerçek bir eğitim. Daha önce aldığınız eğitimlerden çok farklı olduğunu katılınca anlayacaksınız. Katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.
 

Sayfa ND 1
OK5.jpg