Şenay Çelik

Biyolog / Laborant

Elime bu beyaz kağıdı aldığımda ilk heyecanla Lifecoach Academy den içeri girişimi heyecanımı Dr Murat SOYSALAN' la ön görüşme yaptığımda bende oluşan huzuru hatırlıyorum...

Şenay Çelik

Elime bu beyaz kağıdı aldığımda ilk heyecanla Lifecoach Academy den içeri girişimi heyecanımı Dr Murat SOYSALAN' la ön görüşme yaptığımda bende oluşan huzuru hatırlıyorum.

Aynı zamanda ilk defa kendim için yeni bilgilenme alanına başlangıç yapabileceğimiz bende oluşturduğu yüreğimde hissettiğim küçük kıpırtıları. Görüşme sonrası sek sek oynayan çocuklar gibi hoplayarak Rumeli Caddesinde yürüme isteğimi hatırlıyorum.

Şimdi finaldeyiz. Eğitimler boyunca zaman zaman huzuru zaman zaman mutluluğu bularak keyifli bir süreç yaşadım. Kendimdeki gelişim uygun bir şekilde hayır demeyi hayatıma katabildim. Hedef koyma bilincim gerçekleşti. Ve hedefe giderken eylem planlarının önemli olduğunu gördüm. Aslında hareket berekettir. Bunun anlamını fark ettim. Koçluğun sınırsız bir bilgi deryası olduğunu… Herkesin kendi bilgi birikiminin koçlukla yararlı bir rehber olma becerisini yükseltebileceğini gördüm. Bilgilendirmeye ve öğrenmeye dair sorumluluklarımın artması gerektiğini fark ettim. Danışanlarla karşılıklı alış veriş döngüsünün bana da çok değerli deneyimler katacağını biliyorum. Bunları değerlendirmeye bilgilenmeye devam etmeye hazırım. Danışanlarıma etik çerçevede en yüksek performansla onları hedeflerine yönlendirme rehberliğine başlamaya hazırım.

Doğru yerde eğitim alma seçimi yapmışım. Kendimi tebrik ediyorum. Doğru bir eğitim programı sağladığınız için sizi tebrik ediyorum ve çok teşekkür ediyorum.