Elif
Taşçı

Satış ve Pazarlama Uzmanı

Hayata bakış açımı değiştirmem adına benim için bir başlangıç oluşturdu. Yanlış düşünce yapılarım ve bu yanlış düşünce yapılarının hayatımdaki olumsuzlukları nasıl beraberinde getirdiğini fark ettim. Bundan sonra daha olumlu, daha yapıcı, ileriye dönük, tüm potansiyelimi kullandığım bir hayat yaşayacağımı biliyorum. Tüm bunları yaşamıma dahil ettikleri için tüm LifeCoach ailesine şükran duyuyorum. Hayatta hak etmediği yerde olduğunu hisseden tüm insanların olması gereken bir eğitim programı.
Temel ve İleri Düzey Koçluk Eğitimi

Berat
Asena
Fırıncıoğlu

Ev Hanımı

Öncelikle burada olmaktan ve LifeCoach ekibini tanımış olmaktan çok mutlu oldum. Ve burada tanımış olduğum herkes benim için çok ayrı bir değer. Bu kursta bir insanın aslında ne kadar basit bir biçimde mutlu olması gerekeceğini, sevgiyi ve mutluluk bilincini reddedince nasıl kirlenebileceğini öğrendim.Bu kurs benim hayatımda bir virajdı. Ve ben bu çatı altındaki tüm herkes sayesinde o virajı sevgiyle, saygıyla geçtim. Bunun bana kattıkları ise saymakla bitmez.."İyi ki sizleri tanıdım." Hayatımda hep olmanız dileğiyle.
Temel ve İleri Düzey Koçluk Eğitimi

Fatih 
Yılmaz

Animasyon Şefi

Onbir günlük eğitimimizin gayet geliştirici, eğlendirici ve her şeyden önemlisi farkı fark ettirici olması beni çok mutlu etti. Kişisel gelişimin uzun ve derin bir yolculuk olduğunu, bu öğrenim sürecinin her şeyden önce kendini tanımaktan geçtiğini tüm anlamıyla hissettim. Kendimi tanımak, dolayısıyla insanları tanımak önümde yeni ufuklar açtı ve daha oyun yeni başlıyor. Bu oyunda kuralları ben belirlerim, stratejiyi değiştiririm, bu da olmazsa oyunu değiştiririm. Emekleriniz, sevginiz, saygınız ve umutlarınız için teşekkür ederim.
Temel ve İleri Düzey Koçluk Eğitimi 

Sema
Bitikçioğlu

Öğretmen

Eğitim çalışmaları ile kendimize her seferinde artı değerler kazandırdık. Ertesi gün yolumuza güvenle başlayıp, devam ettik. İlişkilerimizde daha farkında davranışlar sergiledik. Daha çok, daha çok öğrenmek ve faydalanmak adına tüm işlerimizi geride bırakıp eğitimlere şevkle koştuk. Yaşadığımızın daha bir farkına vardık. Şimdi yine ayrı kaldığımızda bu enerjiyi kaybedersek, geriye dönersek diye düşünmeye başladım. Hayatımın bir parçası olarak bu eğitim günlerinin sürüp gitmesini isterdim. Nasıl ki 3 öğün yemeğe oturuyoruz, gece uykuya çekiliyoruz. Hiç değilse hafta da bir gün yine bu eğitimle kulağımızı ve beynimizi besleyebilsek, ordan da ruhumuzu tabiî ki. Herşey çok güzeldi. Tam olarak ifade edilemiyor ama şimdilik bu kadarına dilim dönüyor. Çok çok teşekkür ediyorum. "İyi ki varsınız."
Temel Yaşam Koçluğu-Nlp Eğitimi

OK6.jpg
Sayfa 3
OK5.jpg