Canan Sümer

İş Kadını

Dürüst Olayım, yaşadıklarımdan sonra girdiğim güvensizlik, çaresizlik, yönümü bulamama hislerimin kolay kolay üstesinden gelemeyeceğimi düşündüğüm bir dönemde aldım bu eğitimi...

Canan Sümer

Dürüst Olayım, yaşadıklarımdan sonra girdiğim güvensizlik, çaresizlik, yönümü bulamama hislerimin kolay kolay üstesinden gelemeyeceğimi düşündüğüm bir dönemde aldım bu eğitimi.

Faydası olacağını düşünüyordum, ancak zaman zaman yaşamımdaki bunca tecrübe ve gerçeklerimin karşısında bana ne yararı olur ki düşünceleri ile yanınıza.

Hayretler içindeyim. İlk saatten , son saate kadar bu kadar dolu dolu , bu kadar çarpıcı , bu kadar faydalı zaman geçireceğimi tahmin etmezdim.

Kendime olan inancımı, güvenimi, mücadeleci ruhumu vs. yeniden kazanıyorum. Potansiyelimin farkına vardım. Bunları nasıl ortaya çıkaracağımı ve bana faydası olacak şekilde nasıl kullanacağımı biliyorum. Artık bildiğimi ve öğreneceğimi biliyorum. Öğrenmenin hazzını aldım.

Her gün kendime şunu söylemeye başladım “Kendimi seviyorum. İyi şeyleri hak ediyorum.” Bu eğitim kuracağım ya da olan ilişkilerimde de ciddi faydalı oldu. Ve olacak.

Enerjimi doğru kullanacağımı biliyorum. Başarılı olmak için çok emek ya da çok çalışmak değilmiş önemli olan. Doğru yerde, doğru zamanda, planlı, amaçlı severek ve kendini takdir ederek çalışmak başarıyı daha kısa sürede, hem de daha kalıcı olarak getirir. Tüm ilişkiler için de geçerli bu.

Öğrenmenin sonu yok. Bunu bir kere daha anladım sayenizde. O nedenle en kısa zamanda yine sizlerle birlikte olacağımı biliyorum. Her şey için teşekkürler…