Mehmet Boğaç Tunoğlu

İlaç Sektörü / Saha Yöneticisi

NeuroDesign ile zihnin temel yapısını öğrenme ve farkındalık kazanma fırsatı buldum. Farkı yaratan fark hakkında bilgi sahibi oldum...

Mehmet Boğaç Tunoğlu

Merhaba,
Bundan yaklaşık 4 ay önce bir eğitimde Dr.Murat Soysalan Hocamız ile tanışma fırsatı buldum. Kısa süren bu eğitim sonrasında Hocamız bana Neurodesign hakkında fikrim olup olmadığını sorduğunda ilk defa duyduğumu gizlemeden fikrimin olmadığını ama ilgimi çeken bir konu olabileceğini ifade ettim ve Neuro design eğitimi yolculuğum bu şekilde başladı.Kısaca bu süreçte neler yaşadığımı paylaşmak isterim.

NeuroDesign ile zihnin temel yapısını öğrenme ve farkındalık kazanma fırsatı buldum.Farkı yaratan fark hakkında bilgi sahibi oldum.Zihindeki blokların nasıl aşılması gerektiğini, "An"da olabilmeyi veya bilinçdışı zihnimizi yönetebildiğimizde nelerin üstesinden gelebileceğimizi öğrendim.Zihnimdeki yaratıcı yönümü keşfederek hayal gücümü geliştirebileceğimizi, sezgilerimi dinleyerek,kendime ve bütüne olan faydaya nasıl odaklanacağım konusundaki metodları öğrendim.

Tüm bu öğretiler hem iş hem de özel yaşantımda yaşadığım değişim ve dönüşümü başarıyla yönetmemi sağladı.Yaklaşık 3 ay boyunca verdiği eğitimlerle bu seviyeye gelmemizde büyük katkısı ve emeği olan değerli eğitmenimiz Dr.Murat Soysalan Hoca'mıza ve Selda Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Kendini tanıma ve tanımlama konusunda gelişim göstermek,öğrenmek ve hayatında fark yaratmak isteyen herkese bu eğitime katılmalarını tavsiye ederim.