Sema Tokatlı

Gazeteci / Halkla İlişkiler

Anlamlı bir tesadüf şeklinde hayatıma giren ve sonrasında benim hayatıma aldığım yaşam koçluğu 20 yaşımdan bu yana aradığım "hayatın anlamı ne?" sorusuna beklediğimden öte cevaplar sundu...

Sema Tokatlı

Anlamlı bir tesadüf şeklinde hayatıma giren ve sonrasında benim hayatıma aldığım yaşam koçluğu 20 yaşımdan bu yana aradığım "hayatın anlamı ne?" sorusuna beklediğimden öte cevaplar sundu.

Kendimi daha fazla gözlemlememi sağladı, bu kendimi gözlemlememim sonucunda hayat yolunda daha bilinçli, daha sağlıklı ilerlemenin yolunu açtı. Bana daha mutlu ve huzurlu olmanın kapısını araladı.

Diğer tarafta bu yeni "ben" ile çevremde dokunabildiğim insanların da hayatlarının daha bilinçli daha pozitif daha umutlu olarak değişmesine de katkı sağlamama aracı oldu koçluk ve bundan sonra da olacağına inanıyorum.

Negatif kodlarla hareket eden insanların artık koçlukla, kişisel gelişimle, farkındalıkla pozitif uyanışa geçeceğine ve savaşların, açlığın, yoksulluğun, acının her geçen gün azalacağına inanıyorum inanmak istiyorum. Bunun için elimden geleni yapmak için kendime izin veriyorum.